Winteravond competitie

Finale Wintercompetitie 2018/2019

   De Kampioenen van deze competitie

  1. Jaap Smit en Henk Stroeve   2 winst en 1 verlies
  2. Alexander Kortekaas en Arie Heijnis   2 winst en 1 verlies
  3. Rene Boonstra En Hiltje Laagland  1 winst en 2 verlies
  4. Jan Elelveld en Geert Dijksma  1 winst en 2 verlies

Een onderling toernooi van de rest van de deelnemers.

  1. Trijnie Berends en Jan Pit  3 winst +8
  2. Roel ten Wolde en Johan Westerhof  2 winst + 12
  3. Jelle Kaspers en Tonny de Bruin  2 winst +7
  4. Michel Elzinga en Henk Zijlstra  2 winst +6
  5. Annie Westrehof en Fred Elzinga 1 winst +1
  6. Wendy Vos en Klaas Oosten 1 winst -1
  7. Bert Lafaille en Appie ter Schuur 1 winst -11
  8. Klaas Pot en Hendrika Gelmers  0 winst -22

Na een leuk toernooi met elkaar te hebben gespeeld was er op 28 Februari

er de finale avond en een onderling toernooitje met elkaar wat zeer gezellig was .

De sfeer was  opper best en zo waren er heerlijke hapjes tijdens de wedstrijden en tussendoor.

Er werd gevraagd aan de deelnemers  om aan de volgende wintercompetitie weer deel te nemen waarop de deelnemers positief reageerden.

Wij hopen op de volgende wintercompetitie dat er meer leden aan zullen gaan deelnemen.

 

 

Team. Speler 1 Speler 2
Team 1. Annie Westerhof Fred Elzinga
Team 2. Alexander Kortekaas Arie Heijnis
Team 3. Jelle Kaspers Tonny de Bruin
Team 4. Trijnie Berends Klazien Piest
Team 5. Jan Eleveld Geert Dijksma jr.
Team 6. Johan Westerhof Roel ten Wolde
Team 7. Hendrika Gelmers Klaas Pot
Team 8. Michel Elzinga Mariska Elzinga
Team 9. Hiltje Laagland René Boonstra
Team 10. Wendy Vos Klaas Oosten
Team 11. Henk Stroeve Jaap Smit
Team 12. Bert Lafaille Appie ter Schuur

De eindstand van de Wintercompetitie 2018/2019

Slingerbos in de Winter

 


Geplaatst op 2-3- 2019

Standen tot nu toe 16 Dec. Gespeeld Gew. Verl Gelijk Punten Voor Tegen Saldo Stand
5.  Jan Eleveld Geert Dijksma 22 17 5 0 46 259 140 119 1e
11.  Henk Stroeve Jaap Smit 22 13 7 2 42 242 175 67 2e
2.Alexander Kortekaas Arie Heijnis 22 14 8 0 36 204 197 12 3e
9.  Hiltje Laagland Rene Boonstra 22 12 10 0 36 210 198 12 4e
10.Wendy Vos Klaas Oosten 22 12 10 0 34 219 181 38 5e
12. Bert Lafaille Appie ter Schuur 22 11 10 1 33 187 198 -12 6e
8. Mariska Elzinga Michel Elzinga 22 10 11 1 30 197 177 20 7e
4. Trijnie Berends Klazien Piest 22 10 12 0 29 122 154 -32 8e
3. Jelle Kaspers Tonny de Bruin 22 10 11 1 27 219 227 -8 9e
1. Annie Westerhof Fred Elzinga 22 8 13 1 25 183 218 -35 10e
6. Johan Westerhof Roel ten Wolde 22 8 13 1 23 169 230 -61 11e
7.    Klaas Pot Hendrika Gelmers 22 3 18 1 8 124 265 -141 12e

Reacties zijn gesloten.

gepost door: webmaster van de but84 op: 21 feb 2017

Nieuwe spelregels

Noah Elzinga


2018 kampioen jeugd Triplet in Breda 17 Juni 2018 is Noah Elzinga kampioen geworden met zijn team. Nederlands kampioenschap Triplet: team Noah Elzinga de But ’84 Steenwijk. Lars de Roos Lemsterland Lemsterland Kim vanGellekom Folâtre Pijnacker.

Beaujolias toernooi zaterdag 23 november 2019